Plafonieră LED pentru baie Eglo 30761 FUEVA LED/20, 5W/230V d. 28, 5 cm IP44200,00 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED pentru baie Eglo 30761 FUEVA LED/20, 5W/230V d. 28, 5 cm IP44
Osram - Plafonieră LED ORBIS LONDON, 16 W, 230 V, Ø 28 cm, negru102,90 RONosram, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Osram - Plafonieră LED ORBIS LONDON, 16 W, 230 V, Ø 28 cm, negru
Osram - Plafonieră LED ORBIS LONDON, 16 W, 230 V, Ø 28 cm, albă102,90 RONosram, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Osram - Plafonieră LED ORBIS LONDON, 16 W, 230 V, Ø 28 cm, albă
Paulmann 92992 - Plafonieră încastrată LED 16W IP44 AREO 230V pentru baie80,90 RONpaulmann, lampa baieluminam.roSimilar cu Paulmann 92992 - Plafonieră încastrată LED 16W IP44 AREO 230V pentru baie