Plafonieră LED RGB pentru baie dimabilă Hue LED/33, 5W/230V IP44 d. 381 mm Philips1.139,90 RONphilips, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED RGB pentru baie dimabilă Hue LED/33, 5W/230V IP44 d. 381 mm Philips
Paulmann 92992 - Plafonieră încastrată LED 16W IP44 AREO 230V pentru baie80,90 RONpaulmann, lampa baieluminam.roSimilar cu Paulmann 92992 - Plafonieră încastrată LED 16W IP44 AREO 230V pentru baie
Paulmann 93046 - Plafonieră încastrată pentru baie AREO LED, 16W, IP44, 230V109,90 RONpaulmann, lampa baieluminam.roSimilar cu Paulmann 93046 - Plafonieră încastrată pentru baie AREO LED, 16W, IP44, 230V
Plafonieră LED pentru baie MAYA, 15 W, 230 V, Ø 33 cm, IP44, crom lucios132,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED pentru baie MAYA, 15 W, 230 V, Ø 33 cm, IP44, crom lucios
Osram Plafonieră LED pentru baie CEILING ROUND, 18 W, 230 V, Ø 33 cm, IP44, alb86,90 RONosram, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Osram Plafonieră LED pentru baie CEILING ROUND, 18 W, 230 V, Ø 33 cm, IP44, alb
Eglo 902076 - Plafonieră LED pentru baie FRANIA, 18 W, 230 V, 33 x 33 cm, IP44224,90 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Eglo 902076 - Plafonieră LED pentru baie FRANIA, 18 W, 230 V, 33 x 33 cm, IP44