Plafonieră LED pentru baie Brilagi PERA 18W/230V d. 22 cm IP65 argintiu80,90 RONbrilagi, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED pentru baie Brilagi PERA 18W/230V d. 22 cm IP65 argintiu
Brilagi - Plafonieră LED încastrată pentru baie, 24W, 230V, 3000K, alb, IP6549,90 RONbrilagi, lampa baieluminam.roSimilar cu Brilagi - Plafonieră LED încastrată pentru baie, 24W, 230V, 3000K, alb, IP65
Brilagi - Plafonieră LED NAOMI, 24W, 230V, Ø 28, 5 cm, negru152,90 RONbrilagi, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Brilagi - Plafonieră LED NAOMI, 24W, 230V, Ø 28, 5 cm, negru
Brilagi - Plafonieră LED încastrată pentru baie, 6W/230V, 4000K, negru, IP6528,90 RONbrilagi, lampa baieluminam.roSimilar cu Brilagi - Plafonieră LED încastrată pentru baie, 6W/230V, 4000K, negru, IP65
Brilagi - plafonieră LED încastrată pentru baie, 6W, 230V, 3000K, negru, IP6528,90 RONbrilagi, lampa baieluminam.roSimilar cu Brilagi - plafonieră LED încastrată pentru baie, 6W, 230V, 3000K, negru, IP65
Plafonieră LED Brilagi ZENNA pentru baie, 24W, 230V, Ø 35 cm, IP44, negru121,90 RONbrilagi, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED Brilagi ZENNA pentru baie, 24W, 230V, Ø 35 cm, IP44, negru
Brilagi - Plafonieră încastrată LED pentru baie, 4, 8W, 230V, 3000K, negru, IP6524,90 RONbrilagi, lampa baieluminam.roSimilar cu Brilagi - Plafonieră încastrată LED pentru baie, 4, 8W, 230V, 3000K, negru, IP65
Brilagi - Plafonieră LED ZENNA pentru baie, 24W/230V, 34, 5x34, 5 cm, IP44, negru121,90 RONbrilagi, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Brilagi - Plafonieră LED ZENNA pentru baie, 24W/230V, 34, 5x34, 5 cm, IP44, negru