Plafonieră LED Brilliant CUBIX 5xLED/7, 6W/230V 3000K alb198,90 RONbrilliant, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED Brilliant CUBIX 5xLED/7, 6W/230V 3000K alb
Ledvance ORBIS - Plafonieră LED dimmabilă 16W 230V 3000K 29x29 cm183,90 RONledvance, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Ledvance ORBIS - Plafonieră LED dimmabilă 16W 230V 3000K 29x29 cm