- Aplică LED 12W, 230V, 6500K, 25 cm, albă183,90 RONb.v., lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu - Aplică LED 12W, 230V, 6500K, 25 cm, albă
Brilagi - Aplică de perete LED LINEAR, 12W, 230V, 3000K, IP65, 50 cm, alb, CRI 90286,90 RONbrilagi, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Brilagi - Aplică de perete LED LINEAR, 12W, 230V, 3000K, IP65, 50 cm, alb, CRI 90
Aplică LED Globo 41926W SALLO LED/12W/230V 3000K/6000K261,90 RONglobo, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Aplică LED Globo 41926W SALLO LED/12W/230V 3000K/6000K
Brilagi AURA Aplică de perete LED pentru exterior, 12W, 230V, 3000K, IP54, 65 cm, alb, CRI 90245,90 RONbrilagi, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Brilagi AURA Aplică de perete LED pentru exterior, 12W, 230V, 3000K, IP54, 65 cm, alb, CRI 90
LED Aplica exterior 12W 230V 3000K IP65 gri160,90 RONdonoci, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu LED Aplica exterior 12W 230V 3000K IP65 gri