LED Plafonieră 12W 230V 26cm 3000K/4000K/6400K89,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu LED Plafonieră 12W 230V 26cm 3000K/4000K/6400K
Plafonieră LED, 12 W, 230 V, 26 cm, 3000K/4000K/6400K53,00 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED, 12 W, 230 V, 26 cm, 3000K/4000K/6400K
Searchlight PALMA 85431BZ - Plafonieră LED 12W, 230V, 3000K, Ø25 cm, bronz162,90 RONsearchlight, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Searchlight PALMA 85431BZ - Plafonieră LED 12W, 230V, 3000K, Ø25 cm, bronz
Globo 56964W - Plafonieră LED RAYMOND, 12W/230V, 3000K, diam. 15 cm, albă84,99 RONglobo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Globo 56964W - Plafonieră LED RAYMOND, 12W/230V, 3000K, diam. 15 cm, albă
Brilagi - Plafonieră LED VESTAS pentru baie, 12 W, 230 V, 3000 K, IP5465,90 RONbrilagi, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Brilagi - Plafonieră LED VESTAS pentru baie, 12 W, 230 V, 3000 K, IP54
Globo 56964G - Plafonieră LED RAYMOND, 12 W, 230 V, Ø 15 cm, 3000 K, alamă84,99 RONglobo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Globo 56964G - Plafonieră LED RAYMOND, 12 W, 230 V, Ø 15 cm, 3000 K, alamă
Briloner 7123-016 - Plafonieră LED FIRE, 12 W, 230 V, 3000 K (alb cald), 17 x 17 cm, alb39,90 RONbriloner, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Briloner 7123-016 - Plafonieră LED FIRE, 12 W, 230 V, 3000 K (alb cald), 17 x 17 cm, alb