Searchlight PALMA 85431BZ - Plafonieră LED 12W, 230V, 3000K, Ø25 cm, bronz162,90 RONsearchlight, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Searchlight PALMA 85431BZ - Plafonieră LED 12W, 230V, 3000K, Ø25 cm, bronz
Rabalux 71327 - Plafonieră LED OVIDIA, 16 W, 230 V, 3000 K, alb286,90 RONrabalux, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Rabalux 71327 - Plafonieră LED OVIDIA, 16 W, 230 V, 3000 K, alb