SET 3x corp de iluminat LED încastrat dimabil PINEDA LED/5, 5W/230V Eglo 900749281,90 RONeglo, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu SET 3x corp de iluminat LED încastrat dimabil PINEDA LED/5, 5W/230V Eglo 900749
SET 3x corp de iluminat LED încastrat PENETO 1xGU10/4, 6W/230V Eglo 900752177,90 RONeglo, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu SET 3x corp de iluminat LED încastrat PENETO 1xGU10/4, 6W/230V Eglo 900752
SET 3x corp de iluminat LED încastrat PENETO 1xGU10/2, 8W/230V Eglo 900754160,90 RONeglo, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu SET 3x corp de iluminat LED încastrat PENETO 1xGU10/2, 8W/230V Eglo 900754
Corp de iluminat LED RGBW dimabil încastrat Eglo 31696 SALICETO-Z LED/4, 7W/230V alb183,90 RONeglo, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Corp de iluminat LED RGBW dimabil încastrat Eglo 31696 SALICETO-Z LED/4, 7W/230V alb
SET 3x corp de iluminat LED RGBW încastrat dimabil Philips Hue CENTURA 1xGU10/4, 2W/230V985,90 RONphilips, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu SET 3x corp de iluminat LED RGBW încastrat dimabil Philips Hue CENTURA 1xGU10/4, 2W/230V
SET 3x corp de iluminat LED RGBW încastrat dimabil Philips Hue CENTURA 1xGU10/4, 2W/230V864,90 RONphilips, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu SET 3x corp de iluminat LED RGBW încastrat dimabil Philips Hue CENTURA 1xGU10/4, 2W/230V
SET 3x corp de iluminat dimabil încastrat Paulmann 93895 LED/6W IP44 NOVA 230V327,90 RONpaulmann, lampa baieluminam.roSimilar cu SET 3x corp de iluminat dimabil încastrat Paulmann 93895 LED/6W IP44 NOVA 230V
SET 3x corp de iluminat LED dimabil încastrat MESH 6W/230V 2700K-6500K d. 11, 5cm128,00 RONb.v., lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu SET 3x corp de iluminat LED dimabil încastrat MESH 6W/230V 2700K-6500K d. 11, 5cm
SET 3x corp de iluminat LED RGBW dimabil încastrat MESH 6W/230V 2700K-6500K d. 11, 5cm148,90 RONb.v., lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu SET 3x corp de iluminat LED RGBW dimabil încastrat MESH 6W/230V 2700K-6500K d. 11, 5cm