Corp de iluminat LED de urgență EMERGENCY EXIT LED/3, 8W/230V 6000K IP65109,90 RONdonoci, corpuri de iluminat, iluminat de interior, corpuri de iluminat de urgență, corpuri de iluminat led de urgențăluminam.roSimilar cu Corp de iluminat LED de urgență EMERGENCY EXIT LED/3, 8W/230V 6000K IP65
Corp de iluminat LED de urgență SAFE ON LED/3W/3, 6V 6000K IP65 LED2175,40 RONled2, corpuri de iluminat, iluminat de interior, în funcție de destinație, garaj și subsolluminam.roSimilar cu Corp de iluminat LED de urgență SAFE ON LED/3W/3, 6V 6000K IP65 LED2
Iverlux ESERA 100L LED - LED Iluminat de urgenta LED/1, 4W/230V IP44162,90 RONiverlux, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Iverlux ESERA 100L LED - LED Iluminat de urgenta LED/1, 4W/230V IP44
Lampă de urgență LED CARLA, 5, 51 W, 230 V, 1 h, 900 mAh, IP65273,90 RONdonoci, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Lampă de urgență LED CARLA, 5, 51 W, 230 V, 1 h, 900 mAh, IP65