Redo 01-1454 - Plafonieră baie LED NAJI LED/18W/230V IP44
Redo 01-3271 - Iluminare LED pentru oglindă de baie ASTON LED/18W/230V IP44 albă
luminam.ro
Redo 01-2592 - Lampă LED pentru oglindă de baie RIGAL, 18W, 230V, IP44, crom/alb
luminam.ro
Redo 01-2593 - Lampă LED pentru oglindă de baie RIGAL, 18W, 230V, IP44, crom/alb
Redo 01-4311 - Plafonieră LED pentru baie OVUM, 4 x LED, 5 W, 230 V, IP44, neagră