Brilagi - Plafonieră LED pentru baie WOODY FRAME, 40W, 230V, 60x60 cm, IP44, stejar760,90 RONbrilagi, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Brilagi - Plafonieră LED pentru baie WOODY FRAME, 40W, 230V, 60x60 cm, IP44, stejar
Brilagi - Lampă de baie FRAME SMART LED dimabilă, 50W/230V, 60x60, IP44 + telecomandă350,90 RONbrilagi, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Brilagi - Lampă de baie FRAME SMART LED dimabilă, 50W/230V, 60x60, IP44 + telecomandă
Brilagi - Aplica LED pentru baie WOODY FRAME, 50W/230V, 120x30, IP44, finisaj stejar/nuc864,90 RONbrilagi, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Brilagi - Aplica LED pentru baie WOODY FRAME, 50W/230V, 120x30, IP44, finisaj stejar/nuc