WiZ - Plafonier LED SUPERSLIM dimabil 12W 230V alb Wi-Fi297,90 RONwiz, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu WiZ - Plafonier LED SUPERSLIM dimabil 12W 230V alb Wi-Fi
WiZ - Plafonieră LED SUPERSLIM dimabilă 22W 230V alb Wi-Fi545,90 RONwiz, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu WiZ - Plafonieră LED SUPERSLIM dimabilă 22W 230V alb Wi-Fi
WiZ - Plafonieră LED RGB SUPERSLIM dimabilă 22W 230V Wi-Fi negru410,90 RONwiz, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu WiZ - Plafonieră LED RGB SUPERSLIM dimabilă 22W 230V Wi-Fi negru
WiZ - Plafonier LED RGB dimabil SUPERSLIM 32W 230V Wi-Fi alb800,90 RONwiz, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu WiZ - Plafonier LED RGB dimabil SUPERSLIM 32W 230V Wi-Fi alb
WiZ - Plafonieră LED SUPERSLIM dimabilă 12W 230V negru Wi-Fi237,90 RONwiz, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu WiZ - Plafonieră LED SUPERSLIM dimabilă 12W 230V negru Wi-Fi
WiZ - Plafonieră LED SUPERSLIM dimabilă 36W 230V alb Wi-Fi403,90 RONwiz, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu WiZ - Plafonieră LED SUPERSLIM dimabilă 36W 230V alb Wi-Fi