WiZ - Bandă LED RGBIC dimabilă 4m LED/10, 2W/5V 2700-6500K Wi-Fi148,90 RONwiz, sisteme de led si accesoriiluminam.roSimilar cu WiZ - Bandă LED RGBIC dimabilă 4m LED/10, 2W/5V 2700-6500K Wi-Fi
WiZ - Panou LED SUPERSLIM dimabil 36W 230V 2700-6500K Wi-Fi negru600,90 RONwiz, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu WiZ - Panou LED SUPERSLIM dimabil 36W 230V 2700-6500K Wi-Fi negru
WiZ - Panou LED SUPERSLIM dimabil 36W 230V 2700-6500K Wi-Fi alb507,90 RONwiz, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu WiZ - Panou LED SUPERSLIM dimabil 36W 230V 2700-6500K Wi-Fi alb