Plafonieră LED dimabilă de exterior Eglo 901459 ROVITO-R 16, 8W/230V d. 50 cm IP44 alb + telecomandă390,00 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED dimabilă de exterior Eglo 901459 ROVITO-R 16, 8W/230V d. 50 cm IP44 alb + telecomandă
Brilliant AYDIN Plafonieră LED dimabilă, 34W, 230V, neagră + telecomandă451,90 RONbrilliant, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Brilliant AYDIN Plafonieră LED dimabilă, 34W, 230V, neagră + telecomandă