Plafonieră LED dimabilă 80W/230V 3000-6500K + telecomandă781,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED dimabilă 80W/230V 3000-6500K + telecomandă
Plafonieră LED dimabilă, 80W, 230V, 3000-6500K, cu telecomandă822,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED dimabilă, 80W, 230V, 3000-6500K, cu telecomandă
Lampadar LED dimabil 70W/230V 3000-6500K + telecomandă841,90 RONdonoci, lampa de birouluminam.roSimilar cu Lampadar LED dimabil 70W/230V 3000-6500K + telecomandă