Plafonieră LED Briloner 7068-016 FLAME LED/24, 5W/230V 3000K d. 38 cm alb162,90 RONbriloner, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED Briloner 7068-016 FLAME LED/24, 5W/230V 3000K d. 38 cm alb
Briloner 7123-016 - Plafonieră LED FIRE, 12 W, 230 V, 3000 K (alb cald), 17 x 17 cm, alb39,90 RONbriloner, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Briloner 7123-016 - Plafonieră LED FIRE, 12 W, 230 V, 3000 K (alb cald), 17 x 17 cm, alb