Brilagi - Lampă LED de exterior BARI, 7W, 230V, 3000/4000/6000K, maro, IP54, 50 cm263,30 RONbrilagi, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Brilagi - Lampă LED de exterior BARI, 7W, 230V, 3000/4000/6000K, maro, IP54, 50 cm
Ideal Lux - Lampă LED de exterior STYLE LED/8, 5W/230V 3000K 50 cm CRI 90 IP54 maro702,42 RONideal lux, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Ideal Lux - Lampă LED de exterior STYLE LED/8, 5W/230V 3000K 50 cm CRI 90 IP54 maro