Redo 90126 - Aplică LED de perete pentru exterior AXEL, 7W, 230V, 3000K, IP65, antracit286,90 RONredo, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Redo 90126 - Aplică LED de perete pentru exterior AXEL, 7W, 230V, 3000K, IP65, antracit
Redo 90321 - Lampă LED de exterior KODIAK, 5W, 230V, 4000K, 10 cm, IP65, alb109,90 RONredo, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Redo 90321 - Lampă LED de exterior KODIAK, 5W, 230V, 4000K, 10 cm, IP65, alb