Eglo 901845-LED Iluminare pentru oglindă de baie CONETTILLA, LED, 7W, 230V, 40 cm, IP44, crom224,90 RONeglo, lampa baieluminam.roSimilar cu Eglo 901845-LED Iluminare pentru oglindă de baie CONETTILLA, LED, 7W, 230V, 40 cm, IP44, crom
Aplica LED pentru oglindă de baie ARTIST, 6W, 230V, 40 cm, IP44, albă183,90 RONdonoci, lampa baieluminam.roSimilar cu Aplica LED pentru oglindă de baie ARTIST, 6W, 230V, 40 cm, IP44, albă
Aplica LED pentru oglindă de baie ARTIST, 6W/230V, 40 cm, IP44, negru183,90 RONdonoci, lampa baieluminam.roSimilar cu Aplica LED pentru oglindă de baie ARTIST, 6W/230V, 40 cm, IP44, negru
Aplica LED pentru oglindă de baie MIRORE, 8W, 230V, 40 cm, IP44, alb142,90 RONdonoci, lampa baieluminam.roSimilar cu Aplica LED pentru oglindă de baie MIRORE, 8W, 230V, 40 cm, IP44, alb