Aplică LED pentru oglindă de baie MIRROR LED/6W/230V 40 cm IP44 negru
Aplica LED pentru oglindă de baie MIRROR, LED/6W/230V, 4000K, IP44, 40 cm, negru
luminam.ro
Brilagi - VESTRA Lumină LED pentru oglindă de baie, 6W, 230V, 30 cm, IP44, negru
luminam.ro
Aplică LED pentru oglindă de baie ARTEMIS LED/13, 8W/230V 4000K 60 cm IP44 negru