Tub LED fluorescent TUBE T8 G13/8, 5W/230V 4000K 60 cm24,90 RONdonoci, corpuri de iluminat, becuri, tuburi fluorescente, tuburi fluorescente t8luminam.roSimilar cu Tub LED fluorescent TUBE T8 G13/8, 5W/230V 4000K 60 cm
Tub LED fluorescent T8 G13, 18W, 230V, 6500K, 120 cm -37,90 RONb.v., corpuri de iluminat, becuri, tuburi fluorescente, tuburi fluorescente t8luminam.roSimilar cu Tub LED fluorescent T8 G13, 18W, 230V, 6500K, 120 cm -