Spot LED de perete de exterior Prezent 28210A AKARA 2xLED/5W/230V IP65 negru154,90 RONprezent, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Spot LED de perete de exterior Prezent 28210A AKARA 2xLED/5W/230V IP65 negru
EMITHOR 48328 - Aplica de perete LED pentru exterior RADIX LED/1, 5W/230V IP65109,90 RONemithor, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu EMITHOR 48328 - Aplica de perete LED pentru exterior RADIX LED/1, 5W/230V IP65
Aplica de perete LED pentru exterior cu senzor, 15W/230V, IP65, alb183,90 RONdonoci, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Aplica de perete LED pentru exterior cu senzor, 15W/230V, IP65, alb
Corp de iluminat LED încastrat pentru exterior, de orientare BUILT‑IN LED/1, 5W 4000K IP6574,90 RONdonoci, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Corp de iluminat LED încastrat pentru exterior, de orientare BUILT‑IN LED/1, 5W 4000K IP65