Rabalux 72414 - Pendul LED ZOFRAEL pe cablu, 6W, 230V, 3000K286,90 RONrabalux, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Rabalux 72414 - Pendul LED ZOFRAEL pe cablu, 6W, 230V, 3000K
Lustră LED pe cablu PRATER 4xLED/4, 5W/230V Reality276,90 RONreality, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Lustră LED pe cablu PRATER 4xLED/4, 5W/230V Reality
Lustră LED pe cablu PARADOX 4xLED/4, 3W/230V Trio204,90 RONtrio, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Lustră LED pe cablu PARADOX 4xLED/4, 3W/230V Trio