Brilagi-LED plafonieră LED dimabilă cu lator, 30W/230V, 3000-6500K, negru/stejar +telecomandă637,90 RONbrilagi, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Brilagi-LED plafonieră LED dimabilă cu lator, 30W/230V, 3000-6500K, negru/stejar +telecomandă
Globo 67286-30 - Plafonieră LED GUNDI 30W/230V, maro/negru307,90 RONglobo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Globo 67286-30 - Plafonieră LED GUNDI 30W/230V, maro/negru
Plafonieră LED Globo 67201W-30 PANDA LED/30W/230V363,90 RONglobo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED Globo 67201W-30 PANDA LED/30W/230V
Plafonieră LED CALI, 30 W, 230 V, Ø 40 cm, negru348,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED CALI, 30 W, 230 V, Ø 40 cm, negru