Plafonieră LED RGB dimabilă SKYLER LED/5, 6W/230V Leuchten Direkt 14241-16 + telecomandă183,90 RONleuchten direkt, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED RGB dimabilă SKYLER LED/5, 6W/230V Leuchten Direkt 14241-16 + telecomandă
Brilagi - Plafonieră LED dimabilă FLOCO, 48W, 230V, Ø 40 cm, lemn/negru + telecomandă245,90 RONbrilagi, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Brilagi - Plafonieră LED dimabilă FLOCO, 48W, 230V, Ø 40 cm, lemn/negru + telecomandă