Plafonieră LED pentru baie MAYA LED/15W/230V IP44 neagră
Oglindă LED pentru baie cu retroiluminare BUENAVISTA LED/15W/230V IP44 Eglo 99773
luminam.ro
Eglo 901328 - Plafonieră LED FUEVA pentru baie, 7W, 230V, 15x15 cm, IP44, neagră
luminam.ro
Redo 01-4311 - Plafonieră LED pentru baie OVUM, 4 x LED, 5 W, 230 V, IP44, neagră