Briloner 7481019 - Plafonieră LED încastrată pentru baie, 12W, 230V, 3000/4000/6500K, IP44, alb53,90 RONbriloner, lampa baieluminam.roSimilar cu Briloner 7481019 - Plafonieră LED încastrată pentru baie, 12W, 230V, 3000/4000/6500K, IP44, alb
WD170 - Plafonieră LED 12 W, 230 V, 3000/4000/6000 K, Ø 17 cm, albă90,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu WD170 - Plafonieră LED 12 W, 230 V, 3000/4000/6000 K, Ø 17 cm, albă
Globo 41595D1-LED Plafonieră CINDERELLA LED 12W 230V 30 cm 2700/4500/6500K286,90 RONglobo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Globo 41595D1-LED Plafonieră CINDERELLA LED 12W 230V 30 cm 2700/4500/6500K
Eglo 902145 CONGIUNTI - Plafonieră LED 12W/230V 2700/4000/6500K, crom492,90 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Eglo 902145 CONGIUNTI - Plafonieră LED 12W/230V 2700/4000/6500K, crom
Plafonieră LED 24W/230V 3000/4000/6500K 30x30 cm albă183,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED 24W/230V 3000/4000/6500K 30x30 cm albă
Plafonieră LED 32W/230V 3000/4000/6500K 40x40 cm albă348,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED 32W/230V 3000/4000/6500K 40x40 cm albă
Plafonieră LED încastrată BRINO, 3/5/7W, 230V, 3000/4000/6500K, alb28,90 RONdonoci, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Plafonieră LED încastrată BRINO, 3/5/7W, 230V, 3000/4000/6500K, alb
Globo 56964W - Plafonieră LED RAYMOND, 12W/230V, 3000K, diam. 15 cm, albă84,99 RONglobo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Globo 56964W - Plafonieră LED RAYMOND, 12W/230V, 3000K, diam. 15 cm, albă
Rabalux 77134-LED Plafonieră pentru baie LOWAR, LED 12W, 230V, IP44, 3000/4000/6000K99,90 RONrabalux, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Rabalux 77134-LED Plafonieră pentru baie LOWAR, LED 12W, 230V, IP44, 3000/4000/6000K
Globo 41764-12 - Plafonieră LED BRUNO 12W 230V 307 mm 3000/4500/6000K217,90 RONglobo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Globo 41764-12 - Plafonieră LED BRUNO 12W 230V 307 mm 3000/4500/6000K
Plafonieră LED, 40W, 230V, 3000/4000/6500K, Ø 50 cm, albă360,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED, 40W, 230V, 3000/4000/6500K, Ø 50 cm, albă
Plafonieră LED 32W, 230V, 3000/4000/6500K, diametru 40 cm, albă245,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED 32W, 230V, 3000/4000/6500K, diametru 40 cm, albă