RED - Design - R13329 - Plafonieră LED MEZZO, 30W, 230V, neagră1.200,00 RONred, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu RED - Design - R13329 - Plafonieră LED MEZZO, 30W, 230V, neagră
Plafonieră LED încastrată pentru baie AMIGA 8W/230V IP65 RED-Design -R10565389,90 RONred, lampa baieluminam.roSimilar cu Plafonieră LED încastrată pentru baie AMIGA 8W/230V IP65 RED-Design -R10565
Plafonieră LED încastrată pentu baie TOLEDO 8W/230V IP44 RED-Design -R12717162,90 RONred, lampa baieluminam.roSimilar cu Plafonieră LED încastrată pentu baie TOLEDO 8W/230V IP44 RED-Design -R12717