Plafonieră LED FENIX 12W 230V 3800K, diametru 17 cm59,90 RONgreenlux, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED FENIX 12W 230V 3800K, diametru 17 cm
Plafonieră LED FENIX 24W 230V 3800K, diametru 29, 8 cm142,90 RONgreenlux, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED FENIX 24W 230V 3800K, diametru 29, 8 cm
Plafonier LED FENIX 18W 230V 3800K, pr. 22, 5 cm80,90 RONgreenlux, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonier LED FENIX 18W 230V 3800K, pr. 22, 5 cm
Plafonieră LED 32W, 230V, 3000/4000/6500K, Ø 40 cm, maro245,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED 32W, 230V, 3000/4000/6500K, Ø 40 cm, maro
Plafonieră LED 32W, 230V, 3000/4000/6500K, diametru 40 cm, albă245,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED 32W, 230V, 3000/4000/6500K, diametru 40 cm, albă
Plafonieră LED, 32W, 230V, 3000/4000/6500K, Ø 40 cm, bej245,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED, 32W, 230V, 3000/4000/6500K, Ø 40 cm, bej