Philips CILANTRO Spot LED încastrat dimabil, 5W/230V, 2700K, alb82,90 RONphilips, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Philips CILANTRO Spot LED încastrat dimabil, 5W/230V, 2700K, alb
Philips GARDENLINK LED 24W 230V 2700K IP44 spot exterior204,90 RONphilips, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Philips GARDENLINK LED 24W 230V 2700K IP44 spot exterior
Philips - Set de 3 spoturi LED încastrate dimabile CILANTRO, 5W, 230V, 2700K, alb164,90 RONphilips, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Philips - Set de 3 spoturi LED încastrate dimabile CILANTRO, 5W, 230V, 2700K, alb