Osram - Plafonieră LED dimabilă ORBIS, 25W/230V, 2700–6500 K + telecomandă266,90 RONosram, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Osram - Plafonieră LED dimabilă ORBIS, 25W/230V, 2700–6500 K + telecomandă
Globo 62000102 - Plafonieră LED dimabilă MARY, 24W, 230V, 2700-6500K, cu telecomandă496,99 RONglobo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Globo 62000102 - Plafonieră LED dimabilă MARY, 24W, 230V, 2700-6500K, cu telecomandă