Plafonieră LED dimabilă SIENA 80W/230V 3000-6000K Ø 75 cm neagră + telecomandă678,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED dimabilă SIENA 80W/230V 3000-6000K Ø 75 cm neagră + telecomandă
Plafonieră LED dimabilă, 25W, 230V, dreptunghiulară, 2700K-6000K, cu telecomandă389,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED dimabilă, 25W, 230V, dreptunghiulară, 2700K-6000K, cu telecomandă
Searchlight SATELLITE 26185-415 - Plafonieră LED dimabilă 25W/230V, 3000–6000K, cu telecomandă373,90 RONsearchlight, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Searchlight SATELLITE 26185-415 - Plafonieră LED dimabilă 25W/230V, 3000–6000K, cu telecomandă