Osram - Proiector LED cu senzor FLOODLIGHT, 20W, 230V, 6500K, IP6592,90 RONosram, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Osram - Proiector LED cu senzor FLOODLIGHT, 20W, 230V, 6500K, IP65
Philips - Proiector LED LOIS cu senzor, 30 W, 230 V, IP65, 3000 K129,90 RONphilips, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Philips - Proiector LED LOIS cu senzor, 30 W, 230 V, IP65, 3000 K