39230 - Panou LED aplicat BLINGO AIO, 40W, 230V, 60x60 cm, CRI 90266,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu 39230 - Panou LED aplicat BLINGO AIO, 40W, 230V, 60x60 cm, CRI 90
Eglo 901492 - Panou LED aplicat MORADILLO LED/32, 5W/230V 60x60 cm alb389,90 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Eglo 901492 - Panou LED aplicat MORADILLO LED/32, 5W/230V 60x60 cm alb