Markslöjd 108900 - Aplică de perete CIRO cu 2 spoturi (2x GU10, 7W, 230V), alb327,90 RONmarkslöjd, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Markslöjd 108900 - Aplică de perete CIRO cu 2 spoturi (2x GU10, 7W, 230V), alb
Markslöjd 108980 - Spot aplicat TINY, 3 x GU10, 7W, 230V, alamă389,90 RONmarkslöjd, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Markslöjd 108980 - Spot aplicat TINY, 3 x GU10, 7W, 230V, alamă
Brilagi - Aplică spot LED de perete dimmabilă SELE 1xGU10/4, 8W/230V negru/auriu90,90 RONbrilagi, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Brilagi - Aplică spot LED de perete dimmabilă SELE 1xGU10/4, 8W/230V negru/auriu
Brilagi - Spot LED dimmabil SELE 1xGU10/4, 8W/230V alb84,90 RONbrilagi, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Brilagi - Spot LED dimmabil SELE 1xGU10/4, 8W/230V alb
Brilagi - Spot LED RGBW dimmabil SELE MODERN 1xGU10/4, 8W/230V alb86,90 RONbrilagi, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Brilagi - Spot LED RGBW dimmabil SELE MODERN 1xGU10/4, 8W/230V alb
Markslöjd 109104 - Aplică LED de exterior LUNO, dimmabilă, 2xLED/4, 9W/230V, IP65, negru451,90 RONmarkslöjd, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Markslöjd 109104 - Aplică LED de exterior LUNO, dimmabilă, 2xLED/4, 9W/230V, IP65, negru
Aplică spot de perete LED RGBW dimmabilă GOLDIE 1xGU10/4, 8W/230V auriu90,90 RONdonoci, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Aplică spot de perete LED RGBW dimmabilă GOLDIE 1xGU10/4, 8W/230V auriu