Rabalux 71118 - Plafonieră LED EPORA, 25 W, 230 V, 3000 K160,90 RONrabalux, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Rabalux 71118 - Plafonieră LED EPORA, 25 W, 230 V, 3000 K
Rabalux 71327 - Plafonieră LED OVIDIA, 16 W, 230 V, 3000 K, alb286,90 RONrabalux, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Rabalux 71327 - Plafonieră LED OVIDIA, 16 W, 230 V, 3000 K, alb