Plafonieră OAK SMOKY SLIM, Ø 37 cm, 2xE27, 15W, 230V, stejar/maro închis389,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră OAK SMOKY SLIM, Ø 37 cm, 2xE27, 15W, 230V, stejar/maro închis
Lustră pe cablu AIDA, 2x E27, 60W, 230V, Ø 35 cm, stejar/alb616,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Lustră pe cablu AIDA, 2x E27, 60W, 230V, Ø 35 cm, stejar/alb
Plafonieră LED OAK SMOKY SLIM, 36 W, 230 V, 4000 K, Ø 37 cm, stejar/maro închis410,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED OAK SMOKY SLIM, 36 W, 230 V, 4000 K, Ø 37 cm, stejar/maro închis
Plafonieră de baie OAK, 3 x soclu E27, max. 15 W, 230 V, finisaj stejar, Ø 37 cm, IP54575,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră de baie OAK, 3 x soclu E27, max. 15 W, 230 V, finisaj stejar, Ø 37 cm, IP54