Lustră LED dimabilă pe cablu Wofi 6054-302 JESSE LED/15, 5W/230V negru410,90 RONwofi, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Lustră LED dimabilă pe cablu Wofi 6054-302 JESSE LED/15, 5W/230V negru
Wofi 70047G - Lustr LED AMBIENTE dimabil pe cablu, 44W, 230V822,90 RONwofi, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Wofi 70047G - Lustr LED AMBIENTE dimabil pe cablu, 44W, 230V
Lustră LED pe cablu NANCY Wofi 7014-805 8xG9/3, 5W/230V negru/crom1.214,90 RONwofi, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Lustră LED pe cablu NANCY Wofi 7014-805 8xG9/3, 5W/230V negru/crom