Endon 104082 - Lustră suspendată pe cablu ADRIEL LED dimabil, 47W/230V, 3000K, auriu2.575,90 RONendon, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Endon 104082 - Lustră suspendată pe cablu ADRIEL LED dimabil, 47W/230V, 3000K, auriu
Endon 107672 - Lustră LED ADRIEL dimabilă pe cablu, 83W, 230V, 3000K, aurie2.884,90 RONendon, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Endon 107672 - Lustră LED ADRIEL dimabilă pe cablu, 83W, 230V, 3000K, aurie