Lustră LED aplicată REY 5xLED/4, 8W/230V Brilo121,90 RONbrilo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Lustră LED aplicată REY 5xLED/4, 8W/230V Brilo
Briloner 2926-025 - Spot LED 2x GU10, 4, 9W, 230V53,90 RONbriloner, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Briloner 2926-025 - Spot LED 2x GU10, 4, 9W, 230V
Plafonieră LED dimabilă Briloner 3107-012 FRAME 2xLED/7, 25W/230V565,00 RONbriloner, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED dimabilă Briloner 3107-012 FRAME 2xLED/7, 25W/230V
Plafonieră LED dimabilă Briloner 3182-018 FRAME 2xLED/15, 5W/230V245,90 RONbriloner, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED dimabilă Briloner 3182-018 FRAME 2xLED/15, 5W/230V