Plafonieră LED Globo 67201W-30 PANDA LED/30W/230V363,90 RONglobo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED Globo 67201W-30 PANDA LED/30W/230V
Globo 67286-30 - Plafonieră LED GUNDI 30W/230V, maro/negru307,90 RONglobo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Globo 67286-30 - Plafonieră LED GUNDI 30W/230V, maro/negru
Globo HAYDEN 67347D4 - Plafonieră LED, 30W, 230V, 3000K, 80 x 20 cm545,90 RONglobo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Globo HAYDEN 67347D4 - Plafonieră LED, 30W, 230V, 3000K, 80 x 20 cm