Rabalux - Plafonieră LED pentru baie, 20W, 230V, IP44117,90 RONrabalux, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Rabalux - Plafonieră LED pentru baie, 20W, 230V, IP44
Eglo 99268 - Plafonieră LED pentru baie FUEVA 5 LED, 20W, 230V, IP44180,00 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Eglo 99268 - Plafonieră LED pentru baie FUEVA 5 LED, 20W, 230V, IP44
LED plafonieră baie 18W 230V IP44 6500K 25x25 cm negru69,28 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu LED plafonieră baie 18W 230V IP44 6500K 25x25 cm negru
LED plafonieră baie 18W 230V IP44 6500K 25x25 cm alb70,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu LED plafonieră baie 18W 230V IP44 6500K 25x25 cm alb
LED plafonieră baie 18W 230V IP44 4000K 25x25 cm negru111,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu LED plafonieră baie 18W 230V IP44 4000K 25x25 cm negru
Plafonieră LED pentru baie Eglo FUEVA 5, 20W, 230V, IP44 (99271)160,00 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED pentru baie Eglo FUEVA 5, 20W, 230V, IP44 (99271)
Eglo 99267 - Plafonieră LED pentru baie FUEVA 5, 20W/230V, IP44200,00 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Eglo 99267 - Plafonieră LED pentru baie FUEVA 5, 20W/230V, IP44
LED Plafonieră baie 24W 230V IP44 3000K 29x29 cm alb105,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu LED Plafonieră baie 24W 230V IP44 3000K 29x29 cm alb
LED Plafonieră baie 24W 230V IP44 6500K 29x29 cm negru105,30 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu LED Plafonieră baie 24W 230V IP44 6500K 29x29 cm negru
LED Plafonieră baie 18W 230V IP44 3000K 25x25 cm alb111,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu LED Plafonieră baie 18W 230V IP44 3000K 25x25 cm alb
LED Plafonieră baie 24W 230V IP44 4000K 29x29 cm alb103,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu LED Plafonieră baie 24W 230V IP44 4000K 29x29 cm alb
LED plafonieră baie 24W 230V IP44 6500K Ø29 cm negru90,88 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu LED plafonieră baie 24W 230V IP44 6500K Ø29 cm negru
LED plafonieră baie 48W 230V IP44 3000K 42x42 cm negru241,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu LED plafonieră baie 48W 230V IP44 3000K 42x42 cm negru
LED Plafonieră baie 48W 230V IP44 4000K 42x42 cm negru261,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu LED Plafonieră baie 48W 230V IP44 4000K 42x42 cm negru
LED Plafonieră baie 48W 230V IP44 6500K 42x42 cm negru261,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu LED Plafonieră baie 48W 230V IP44 6500K 42x42 cm negru