LED Lustră pe cablu ORION LED/53W/230V
Lustră LED dimabilă pe cablu NEO 07228L PATTINI LED/53W/230V Tuya + telecomandă
luminam.ro
Lustră LED dimabilă pe cablu NEO 07226L PATTINI LED/53W/230V Tuya + telecomandă
luminam.ro
Orion - Lustră LED suspendată pe cablu CARRARA LED/80W/230V 2700/3000/4000K albă
Ideal Lux - Lustră LED suspendată pe cablu ORACLE SLIM LED/53W/230V 4000K Ø 90 cm, negru
Orion - Lustră LED suspendată pe cablu CARRARA, 80W/230V, 2700/3000/4000K, negru
Ideal Lux - Lustru LED suspendat pe cablu ORACLE SLIM LED/53W/230V 3000K 90x90 cm alb
Ideal Lux - Lustru LED suspendat pe cablu ORACLE SLIM LED/53W/230V 2700K Ø 90 cm alb
Ideal Lux - Lustră LED suspendată cu cablu ORACLE SLIM, 53W, 230V, 2700K, Ø 90 cm, negru