Corp de iluminat LED încastrat pentru baie SQUARE LED/18W/230V IP41 220x220 mm APLED50,90 RONapled, lampa baieluminam.roSimilar cu Corp de iluminat LED încastrat pentru baie SQUARE LED/18W/230V IP41 220x220 mm APLED
- Set 4x spoturi încastrate LED RGBW dimabile MESH, 18W, 230V, 2700K–6500K307,90 RONb.v., lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu - Set 4x spoturi încastrate LED RGBW dimabile MESH, 18W, 230V, 2700K–6500K