Lampă încastrată LED RIKI-V LED/24W/230V 300mm134,90 RONdonoci, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Lampă încastrată LED RIKI-V LED/24W/230V 300mm
Brilagi - Plafonieră LED încastrată pentru baie, 24W, 230V, 3000K, alb, IP6549,90 RONbrilagi, lampa baieluminam.roSimilar cu Brilagi - Plafonieră LED încastrată pentru baie, 24W, 230V, 3000K, alb, IP65