Globo 32063W - Aplică perete exterior ALCALA 1xGX53/11W/230V IP44110,90 RONglobo, corpuri de iluminat, iluminat de exterior, plafoniereluminam.roSimilar cu Globo 32063W - Aplică perete exterior ALCALA 1xGX53/11W/230V IP44
Globo 32063A - Plafonieră exterior ALCALA 1xGX53/11W/230V IP44118,90 RONglobo, corpuri de iluminat, iluminat de exterior, plafoniereluminam.roSimilar cu Globo 32063A - Plafonieră exterior ALCALA 1xGX53/11W/230V IP44
Globo 32093A - Aplică perete exterior SALLA 1xE27/60W/230V IP44254,99 RONglobo, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Globo 32093A - Aplică perete exterior SALLA 1xE27/60W/230V IP44
Eglo 98127 - Aplică LED de perete pentru exterior CICERONE, 11W, 230V, IP4472,90 RONeglo, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Eglo 98127 - Aplică LED de perete pentru exterior CICERONE, 11W, 230V, IP44