Eglo 96064 - Corp de iluminat LED baie PANDELLA LED/7, 4W/230V221,90 RONeglo, lampa baieluminam.roSimilar cu Eglo 96064 - Corp de iluminat LED baie PANDELLA LED/7, 4W/230V
Eglo 98907 - LED iluminat baie PANDELLA 1 LED/7, 4W/230V IP44230,00 RONeglo, lampa baieluminam.roSimilar cu Eglo 98907 - LED iluminat baie PANDELLA 1 LED/7, 4W/230V IP44
Aplică LED pentru oglindă de baie Eglo 66249 PANDELLA PRO 14W/230V 3000K 78 cm IP44302,90 RONeglo, lampa baieluminam.roSimilar cu Aplică LED pentru oglindă de baie Eglo 66249 PANDELLA PRO 14W/230V 3000K 78 cm IP44
Eglo 33571 - Corp de iluminat LED reglabil pentru baie LOCANA, 14W, 230V, IP44, antracit142,90 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Eglo 33571 - Corp de iluminat LED reglabil pentru baie LOCANA, 14W, 230V, IP44, antracit
Eglo 33572 - Corp de iluminat LED reglabil pentru baie LOCANA-C, 14W/230V, IP44, argintiu101,90 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Eglo 33572 - Corp de iluminat LED reglabil pentru baie LOCANA-C, 14W/230V, IP44, argintiu
Eglo 97237 - Corp de iluminat LED dimabil pentru baie LOCANA-C, 14 W, 230 V, BT, IP44183,90 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Eglo 97237 - Corp de iluminat LED dimabil pentru baie LOCANA-C, 14 W, 230 V, BT, IP44
Eglo 96165 - Corp de iluminat încastrat LED FUEVA 1 LED/10, 9W/230V IP44104,90 RONeglo, lampa baieluminam.roSimilar cu Eglo 96165 - Corp de iluminat încastrat LED FUEVA 1 LED/10, 9W/230V IP44