- Plafonieră LED solară 2xLED/35W/3, 7V 6000 mAh IP65 + telecomandă286,90 RONb.v., lampa exterioaraluminam.roSimilar cu - Plafonieră LED solară 2xLED/35W/3, 7V 6000 mAh IP65 + telecomandă
Corp de iluminat LED solar ALLIUM LED/1, 2V 6500K 600 mAh IP44 negru69,90 RONdonoci, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Corp de iluminat LED solar ALLIUM LED/1, 2V 6500K 600 mAh IP44 negru
- Lustră solară LED, 2x LED, 70W, 12V, 12000 mAh, 6500K, Ø 23, 5 cm + telecomandă327,90 RONb.v., lampa exterioaraluminam.roSimilar cu - Lustră solară LED, 2x LED, 70W, 12V, 12000 mAh, 6500K, Ø 23, 5 cm + telecomandă
Corp de iluminat LED solar SOLAR 2xLED/0, 06W/3V IP44 Globo 36700121,90 RONglobo, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Corp de iluminat LED solar SOLAR 2xLED/0, 06W/3V IP44 Globo 36700
Corp de iluminat LED solar SOLAR 2xLED/0, 06W/3V IP44 melc Globo 33205158,90 RONglobo, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Corp de iluminat LED solar SOLAR 2xLED/0, 06W/3V IP44 melc Globo 33205
Corp de iluminat LED solar SOLAR 2xLED/0, 06W/3V IP44 broască Globo 33203140,90 RONglobo, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Corp de iluminat LED solar SOLAR 2xLED/0, 06W/3V IP44 broască Globo 33203
Corp de iluminat LED solar SOLAR 2xLED/0, 06W/3V IP44 bufniță Globo 33204137,90 RONglobo, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Corp de iluminat LED solar SOLAR 2xLED/0, 06W/3V IP44 bufniță Globo 33204
Grundig - Lampă solară LED 2xLED/1, 2V 600 mAh26,90 RONgrundig, corpuri de iluminat, lămpi și corpuri de iluminat solareluminam.roSimilar cu Grundig - Lampă solară LED 2xLED/1, 2V 600 mAh
Corp de iluminat LED solar Globo 3303 SOLAR 2xLED/0, 06W/3V72,90 RONglobo, corpuri de iluminat, lămpi și corpuri de iluminat solareluminam.roSimilar cu Corp de iluminat LED solar Globo 3303 SOLAR 2xLED/0, 06W/3V
Grundig 89643 - Lampă solară LED 2xLED/1, 2V 600 mAh IP4443,90 RONgrundig, corpuri de iluminat, lămpi și corpuri de iluminat solareluminam.roSimilar cu Grundig 89643 - Lampă solară LED 2xLED/1, 2V 600 mAh IP44
Corp de iluminat LED solar Globo 36646 SOLAR 2xLED/0, 5W/3V 3000K IP4472,90 RONglobo, corpuri de iluminat, lămpi și corpuri de iluminat solare, corpuri de iluminat led solare de exteriorluminam.roSimilar cu Corp de iluminat LED solar Globo 36646 SOLAR 2xLED/0, 5W/3V 3000K IP44
Corp de iluminat LED solar decorativ LED/1, 2V 3000K 80 cm 600 mAh IP4472,90 RONdonoci, corpuri de iluminat, lămpi și corpuri de iluminat solare, lămpi solare de exteriorluminam.roSimilar cu Corp de iluminat LED solar decorativ LED/1, 2V 3000K 80 cm 600 mAh IP44
Lustră LED RGBW solară MESH 35W/3, 7V 8000 mAh 2700K-6500K IP65 d. 30 cm389,90 RONb.v., lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Lustră LED RGBW solară MESH 35W/3, 7V 8000 mAh 2700K-6500K IP65 d. 30 cm