SET 5x bec LED Osram PAR16 GU10/4, 3W/230V 4000K 36°85,90 RONosram, corpuri de iluminat, becuri, în funcție de soclu, gu10luminam.roSimilar cu SET 5x bec LED Osram PAR16 GU10/4, 3W/230V 4000K 36°
Bec LED GU10-MR11, 4W, 230V, 3000K (alb cald), 55°20,90 RONdonoci, corpuri de iluminat, becuri, în funcție de soclu, gu10luminam.roSimilar cu Bec LED GU10-MR11, 4W, 230V, 3000K (alb cald), 55°