Bec LED G24d-3, 11W, 230V, 6500K - Brilagi20,90 RONbrilagi, corpuri de iluminat, becuri, în funcție de soclu, alteleluminam.roSimilar cu Bec LED G24d-3, 11W, 230V, 6500K - Brilagi
Bec LED G24d-3, 15W, 230V, 3000K - Brilagi26,90 RONbrilagi, corpuri de iluminat, becuri, în funcție de soclu, alteleluminam.roSimilar cu Bec LED G24d-3, 15W, 230V, 3000K - Brilagi
Bec LED Osram G24d/9, 5W/230V 4000K64,90 RONosram, corpuri de iluminat, becuri, în funcție de soclu, alteleluminam.roSimilar cu Bec LED Osram G24d/9, 5W/230V 4000K
Bec LED Osram G24d/7, 5W/230V 4000K30,90 RONosram, corpuri de iluminat, becuri, în funcție de soclu, alteleluminam.roSimilar cu Bec LED Osram G24d/7, 5W/230V 4000K
Bec LED Osram G24d/5, 5W/230V 4000K58,90 RONosram, corpuri de iluminat, becuri, în funcție de soclu, alteleluminam.roSimilar cu Bec LED Osram G24d/5, 5W/230V 4000K
Tub fluorescent LED Philips G24D-3/8, 5W/230V35,90 RONphilips, bec, tub neonluminam.roSimilar cu Tub fluorescent LED Philips G24D-3/8, 5W/230V